image
NEOPLUS
0501 333 00 64
NEOPLUS

Biz Kimiz?

            “NEOPLUS SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ”, sağlık için sadece hastalıkların tedavisinin yeterli olmadığı, pek çok rahatsızlığın ortaya çıkmadan önlenebildiği gerçeğinden hareketle; bedensel, ruhsal ve sosyal yönden...

Devamını Oku
Destek Merkezi
100%
Bize Ulaşın

            “NEOPLUS SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ”, sağlık için sadece hastalıkların tedavisinin yeterli olmadığı, pek çok rahatsızlığın ortaya çıkmadan önlenebildiği gerçeğinden hareketle; bedensel, ruhsal ve sosyal yönden sağlıklı yaşam için gerekli tüm hizmetlerin bir arada sunulduğu  bir sağlık merkezidir .

             Hayata bakış açıni neoplus ile yenile.
Günümüz hayat şartlarında stres, bilinçsiz beslenme, hareketsiz kalma, ruhsal ve bedensel duygu değişiklikleri beraberinde sağlıksız yaşama ve özgürlüklerimizi kısıtlayıcı hastalıkları da getirmektedir. Artık bu dengeyi (dengesizliği) bozma zamanı. Negplus Sağlıklı Yaşam Merkezi ile ilk hedef bireysel duygularınızı iyileştirme, beslenme bozukluklarındaki duygularınızı iyileştirme, bağımlılıklarınız konusundaki duygularınızı iyileştirmedir.

            Günümüzde yeni yeni konuşulmaya başlanan enerji kavramı bilimsel gerçeklerin temeline kurulmuş bir yaklaşımdır. Fiziksel ve zihinsel hastalıkların, bağımlılıkların vücuttaki enerji dengesini olumsuz yönde etkilemektedir. Neoplus ile sadece zayıflamak, sigara bırakmak, bağımlılıklarınızdan kurtulmak değil sağlıklı ve özgür yaşamınıza birlikte adımlar atabilmek adına sizleri destekliyoruz.

image
image
image
image

Kredi kartına taksit imkanı ile ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

1
Sigara Bırakma
Sağlıkla atan bir kalp için sigarayı bırakın!
2
İştah Kapama
Diyet hissi yaşamadan sağlıklı kilo verebilirsiniz.
3
Alkol/Madde Bırakma
Alkol bağımlılığınızdan kurtulabilirsiniz.
4
Ruhsal Dengeleme
Ruhsal sorunların altındaki nedenler?

Rehabilitasyon için bizi tercih eden müşterilerimiz

Hakkımızda Ne Dediler?