Müşterilerimiz en çok merak ettikleri ve bize en çok sordukları sorular

SIK SORULAN SORULAR

Rezonans Terapi, genellikle kişinin zihinsel sağlığı, stres, kaygı, depresyon, özgüven eksikliği, ilişki sorunları, bağımlılıklar, yeme bozuklukları ve diğer psikolojik sorunlar gibi birçok alanda kullanılabilir.
Rezonans Terapi, psikoterapide kullanılan bir tekniktir. Rezonans Terapi ile, kişinin zihnindeki belirli düşünceler, inançlar, duygular ve davranışlar, bir terapistin yönlendirici cümleleri ile değiştirilmeye çalışılır.
Rezonans Terapi, kişinin zihnindeki düşünceleri ve inançları değiştirmeye odaklanır. Terapist, kişinin zihnindeki düşünceleri belirleyerek, kişinin bu düşünceleri fark etmesine ve daha olumlu, yapıcı düşüncelerle değiştirmesine yardımcı olur.
Rezonans Terapi tekniği ile terapi seansları, genellikle 1-1.5 saat sürer. Ancak, kişinin ihtiyaçlarına ve terapinin ilerleyişine bağlı olarak seansların süresi ve sıklığı değişebilir.
Rezonans Terapi gibi psikoterapi teknikleri, genellikle güvenli ve etkilidir. Ancak, her insanın farklı ihtiyaçları ve farklı zihinsel durumları vardır, bu nedenle herhangi bir psikoterapi tekniği öncesi mutlaka bir uzmana danışmak önemlidir.
Psikoterapinin sıklığı, kişinin ihtiyaçlarına ve terapinin amacına bağlı olarak değişebilir. Kimi kişiler haftada bir seans, kimi kişiler ise iki haftada bir seans almaya karar verebilirler. Psikologunuzla birlikte bu konuyu görüşebilirsiniz.
Rezonans Terapi tekniği ile kaç seansın yeterli olacağı, kişinin ihtiyaçlarına ve terapinin ilerleyişine bağlı olarak değişebilir. Bazı kişiler için birkaç seans yeterli olurken, bazıları için daha uzun süreli terapi gerekebilir.
Rezonans Terapi gibi psikoterapi teknikleri, genellikle güvenli ve etkilidir. Ancak, her insanın farklı ihtiyaçları ve farklı zihinsel durumları vardır, bu nedenle herhangi bir psikoterapi tekniği öncesi mutlaka bir uzmana danışmak önemlidir. Ayrıca, bazı kişiler için terapi süreci zorlu olabilir ve geçici olarak duygusal sıkıntı yaşayabilirler.
Rezonans Terapi, kişinin zihinsel düşüncelerini ve inançlarını değiştirmeye odaklanırken, diğer terapi teknikleri, örneğin bilişsel terapi, kişinin zihinsel düşünceleri ve davranışlarını değiştirmeye odaklanır. Terapi seanslarındaki süreçler ve yöntemler de farklı olabilir.
Rezonans Terapi tekniğini kullanacak bir terapist seçerken, öncelikle uzmanlık alanlarına, sertifikalarına ve deneyimlerine bakmak önemlidir. Terapistle bir görüşme yaparak, terapi süreci hakkında bilgi alabilir ve kendinize uygun bir terapist seçebilirsiniz.

Adres

Kemalöz Mah. Pırlanta cad. No:1 Kat:5 D:15 Ertuğrul Cadde UŞAK/MERKEZ

Bize Ulaşın
Telefon

0501 333 00 64

0530 906 20 90

Bize Ulaşın
E-Posta

neoplususak@gmail.com

Bize Ulaşın

Mesaj Gönder

Sipariş öncesi bilgi almak istediğiniz tüm konularda, yandaki iletişim seçeneklerimizle kolaylıkla irtibat sağlayabilirsiniz.